Logo nazwa firmy
Adres:
ul. Poznańska 2
45-313 Opole
Telefon: (77) 455 41 77
Powiększ mapę
Godziny otwarcia:
Poniedziałek
8:00-20:00
Wtorek
8:00-20:00
Środa
8:00-20:00
Czwartek
8:00-20:00
Piątek
8:00-20:00
Sobota
8:00-9:00
Niedziela
-
W oparciu o doświadczony zespół lekarzy nasza Klinika oferuje kompleksową opiekę weterynaryjną. Świadczymy usługi medyczne w sposób sprawny i profesjonalny – na najwyższym poziomie.

Stanowimy nowoczesny ośrodek diagnostyczny wyposażony m.in. w endoskop, aparat rentgenowski, ultrasonograf (USG), elektrokardiograf (EKG) oraz laser biostymulacyjny i aparat do narkozy wziewnej. Posiadamy własne laboratorium badania krwi i moczu.

Aparatura medyczna jest systematycznie wymieniana w celu zapewnienia najwyższego standardu diagnostyki. Doskonałe wyposażenie, kilka gabinetów specjalistycznych, szpital oraz sala chirurgiczna zapewniają możliwość wykonania pełnego zakresu usług: poprzez diagnozę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację.

Zespołem lekarzy weterynarii kieruje właściciel Kliniki – specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurgii – z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kolejnych dwoje lekarzy jest w trakcie specjalizacji. Wszyscy pracownicy są zobowiązani do stałego wzbogacania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji biorąc udział w szkoleniach, kursach specjalistycznych oraz sympozjach.

Dążymy do zapewnienia opieki weterynaryjnej najwyższej jakości poprzez dostęp do lekarza przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę – zarówno w sprawach rutynowych, jak i w nagłych przypadkach. Łatwy dojazd oraz własny parking ułatwiają klientom wizytę ze swoim pupilem.


Zakres usług:

 • szczepienia ochronne przeciwko wściekliźnie, nosówce, parwowirozie i innym chorobom zakaźnym psów, kotów, gryzoni, fretek
 • zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne i plastyczne
 • zdjęcia RTG
 • USG – badanie jamy brzusznej i diagnostyka ciąży
 • EKG, leczenie chorób serca
 • endoskopia przewodu pokarmowego
 • leczenie laserem biostymulacyjnym
 • usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami
 • oznaczanie dnia płodnego u suk (rozmaz cytologiczny, test progesteronowy)
 • wykonywanie testów FiP, FeLV, FIV
 • badania laboratoryjne krwi (morfologia, biochemia, rozmazy krwi), moczu, zeskrobin ze skóry
 • leczenie stacjonarne w szpitalu dla zwierząt


STRONA GŁÓWNA


® Wszelkie prawa zastrzeżone. Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych. Zabrania się kopiowania części lub całości bazy danych i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy Dolnośląsko-Opolskiej Informacji Medycznej w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące placówek medycznych zamieszczamy na odpowiedzialność zleceniodawców.

DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKA INFORMACJA MEDYCZNA
COPYRIGHT © 2009-2014 www.informacja-medyczna.com.pl