Logo nazwa firmy
Adres:
ul. Ołtaszyńska 92C/4
52-034 Wrocław
Telefon: 71 333 79 34
Powiększ mapę
Godziny otwarcia:
Poniedziałek
09:00-20:00
Wtorek
09:00-20:00
Środa
09:00-20:00
Czwartek
09:00-20:00
Piątek
09:00-20:00
Sobota
-
Niedziela
-
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00
Celem nowoczesnej stomatologii jest dążenie do osiągnięcia harmonii w zakresie kompleksu zębowo-dziąsłowego. Umożliwia to zastosowanie skutecznego leczenia zapewniającego maksymalnie wysoki efekt estetyczny i funkcjonalny. Stąd konieczność posiadania umiejętności, które umożliwiają zastosowanie wielu wysoko specjalistycznych procedur powodujących odbudowę utraconych tkanek, wykorzystując nowoczesne techniki dostępne w chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologii.


Specjalizujemy się w: chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii stomatologicznej, usuwaniu ósemek, leczeniu chorób błon śluzowych i przyzębia, leczeniu kanałowym zębów przy użyciu mikroskopu, leczeniu farmakologicznym i chirurgicznym paradontozy, resekcji wierzchołków korzeni zębów z uzupełnieniem ubytków kostnych biomateriałami (Bio-Oss), usuwaniu torbieli zębopochodnych.

STRONA GŁÓWNA


® Wszelkie prawa zastrzeżone. Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych. Zabrania się kopiowania części lub całości bazy danych i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy Dolnośląsko-Opolskiej Informacji Medycznej w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące placówek medycznych zamieszczamy na odpowiedzialność zleceniodawców.

DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKA INFORMACJA MEDYCZNA
COPYRIGHT © 2009-2014 www.informacja-medyczna.com.pl