Logo nazwa firmy
Adres:
ul. Sudecka 30
58-500 Jelenia Góra
Telefon: 75 641 22 46
Powiększ mapę
Godziny otwarcia:
Poniedziałek
08:00-16:00
Wtorek
08:00-16:00
Środa
08:00-16:00
Czwartek
08:00-16:00
Piątek
08:00-16:00
Sobota
-
Niedziela
-
Przyjmowanie i wydawanie wyników w czasie działania placówki.

Od 1996 roku pracujemy na renomę i ciągle udoskonalamy nasze metody pracy tak, by zyskać opinię najbardziej przyjaznego, najdokładniejszego i najlepszego laboratorium w  Jeleniej Górze.

Wykonujemy wszelkie badania laboratoryjne, m.in. badania profilaktyczne, badania kobiet ciężarnych, testy na obecność wirusa HIV, testy DNA. Zajmujemy się również diagnostyką laboratoryjną nowotworów oraz cukrzycy.

Doświadczona kadra zapewnia najwyższej jakości usługi, zarówno jeśli chodzi o dokładność wykonywanych badań, jak i podejście do pacjenta.

Dodatkowym atutem naszego laboratorium jest łatwość kontaktu z właścicielami i pracownikami, którzy chętnie udzielają wszelkich informacji z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Zajmujemy się badaniami laboratoryjnymi z zakresu:

- alergologii
- bakteriologii
- biochemii
- cukrzycy
- anemii
- chorób zakaźnych
- hematologii
- hormonów i markerów
- immunologii
- moczu i kału
- monitorowania stężenia leków
- osteoporozy
- serologii
- toksykologii
- układu krzępnięcia
 
Zapraszamy do korzystania z badań w naszym laboratorium. STRONA GŁÓWNA


® Wszelkie prawa zastrzeżone. Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych. Zabrania się kopiowania części lub całości bazy danych i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy Dolnośląsko-Opolskiej Informacji Medycznej w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące placówek medycznych zamieszczamy na odpowiedzialność zleceniodawców.

DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKA INFORMACJA MEDYCZNA
COPYRIGHT © 2009-2014 www.informacja-medyczna.com.pl