Logo nazwa firmy
Adres:
ul. Syrokomli 1
51-141 Wrocław
Telefon: (71) 326 02 03
Powiększ mapę
Godziny otwarcia:
Poniedziałek
08:00-18:00
Wtorek
08:00-18:00
Środa
08:00-18:00
Czwartek
08:00-18:00
Piątek
08:00-18:00
Sobota
-
Niedziela
-
Rejestracja odbywa się w czasie pracy przychodni.
Modelowa Praktyka Lekarska dla całej rodziny:

•    Dorosłych
•    Dzieci
•    Osób starszych

Praktyka oferuje:

•    Pełny zakres usług laboratoryjnych (pobieranie badań na miejscu)
•    Badanie EKG
•    Badanie USG jamy brzusznej i tarczycy

Praktyka  prowadzi swoją działalność  od 1998 roku i jest  jedną z pierwszych praktyk lekarza rodzinnego na Dolnym Śląsku.  Praktyka  kultywuje tradycje  prawdziwie rodzinnego lekarza i sprawuje ciągłą , wszechstronną i troskliwą opiekę nad swoimi pacjentami. Panuje w niej przyjazna i życzliwa atmosfera, rejestracja odbywa się na określone godziny, a każdy pacjent  traktowany  jest w sposób indywidualny.
Praktyka od wielu lat aktywnie uczestniczy w programach promocji i profilaktyki zdrowotnej, szczególnie w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego i układu oddechowego (POCHP).
Modelowa Praktyka Lekarza Rodzinnego jest  pod ścisłym patronatem  Uniwersytetu  Medycznego we Wrocławiu i prowadzi szeroko zakrojoną działalność naukowo-dydaktyczną zarówno dla studentów,  jak i lekarzy rodzinnych.

 

STRONA GŁÓWNA


® Wszelkie prawa zastrzeżone. Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych. Zabrania się kopiowania części lub całości bazy danych i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy Dolnośląsko-Opolskiej Informacji Medycznej w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące placówek medycznych zamieszczamy na odpowiedzialność zleceniodawców.

DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKA INFORMACJA MEDYCZNA
COPYRIGHT © 2009-2014 www.informacja-medyczna.com.pl