Logo nazwa firmy
Adres:
ul. Katowicka 55
45-061 Opole
Telefon: (77) 423 26 60
Strona www: http://medrem.com.pl/
Powiększ mapę
Godziny otwarcia:
Poniedziałek
06:00-21:00
Wtorek
06:00-21:00
Środa
06:00-21:00
Czwartek
06:00-21:00
Piątek
06:00-21:00
Sobota
06:00-21:00
Niedziela
-
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno  Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z myślą o klientach indywidualnych oferuje opiekę medyczną w formie opłat za faktycznie wykonane świadczenia, jak również w formie okresowej opłaty ryczałtowej w ramach abonamentu medycznego.

      Oferta abonamentowa kierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość szybkiego dostępu do świadczeń medycznych, a także pragną korzystać z  kompleksowej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Decydując się na zakup opieki abonamentowej wybieracie Państwo bezpieczeństwo, komfort i wygodę oraz szeroki zakres usług realizowanych przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

      W ramach opieki abonamentowej proponujemy trzy różne zakresy świadczeń, które mogą Państwo dostosować do indywidualnych potrzeb.
 
 

W naszym ośrodku pracują lekarze w następujących branżach:

- Internista

- Alergolog

- Endokrynolog

- Gastrolog

- Kardiolog

- Diabetolog

- Hematolog

- Lekarz Chorób Zakaźnych

- Onkolog

- Pulmonolog

- Reumatolog

- Dermatolog

- Neurolog

- Psycholog (wizyta pierwszorazowa)

- Psychiatra (wizyta pierwszorazowa)

- Dietetyk (wizyta pierwszorazowa)

- Laryngolog

- Okulista

- Chirurg ogólny

- Chirurg naczyniowy

- Chirurg onkolog

- Ortopeda

- Urolog

- Ginekolog 

STRONA GŁÓWNA


® Wszelkie prawa zastrzeżone. Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych. Zabrania się kopiowania części lub całości bazy danych i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy Dolnośląsko-Opolskiej Informacji Medycznej w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące placówek medycznych zamieszczamy na odpowiedzialność zleceniodawców.

DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKA INFORMACJA MEDYCZNA
COPYRIGHT © 2009-2014 www.informacja-medyczna.com.pl