Zasady korzystania z wyszukiwarki

  • Na stronie głównej zamieszczono wyszukiwarkę która wyszukuje według wyszczególnionych specjalności medycznych, nazwie placówki lub nazwisku lekarza.
  • W przypadku poszukiwania poradni specjalistycznej, oddziału szpitalnego lub prywatnego gabinetu lekarskiego zaleca się korzystanie z wyszukiwarki dokonując wyboru i rozwinięcia interesującej nas specjalności medycznej. Nie wybierając miejscowości wyszukiwarka wyświetli wszystkie placówki medyczne znajdujące się w bazie danych w danej specjalności medycznej, wybierając jednocześnie miejscowość i specjalność medyczną wyszukiwarka wyświetli placówki medyczne znajdujące się w danej miejscowości.
  • Zapraszamy także do korzystania z informacji telefonicznej. Wykaz biur i telefonów znajduje się w wykazie, z prawej strony wyszukiwarki pod przyciskiem biura informacji

STRONA GŁÓWNA


® Wszelkie prawa zastrzeżone. Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych. Zabrania się kopiowania części lub całości bazy danych i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy Dolnośląsko-Opolskiej Informacji Medycznej w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące placówek medycznych zamieszczamy na odpowiedzialność zleceniodawców.

DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKA INFORMACJA MEDYCZNA
COPYRIGHT © 2009-2014 www.informacja-medyczna.com.pl